KONST / Litografier / Färglitografi 13967586
nr 1396 7586
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 80/350, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Kondition: saknar glas
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:50:34
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Gustav Arne
Läs mer om Gustav Arne